KP-elektro

KP elektro > Nabídka > Elektroinstalace > Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy

03. 02. 2011

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Cenově jsou srovnatelné například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. Samozřejmě, že jiná bude hodnota EZS určeného pro zabezpečení panelákového bytu ve třetím patře v malém městě a jiná pro zabezpečení luxusní vily.

Instalujeme klasické i bezdrátové systémy

Klasické prvky EZS jsou navzájem propojeny kabely, kterými se přenáší napájecí napětí a veškeré informace. Oproti tomu bezdrátové systémy mezi sebou komunikují rádiově a snímače jsou napájeny z baterií. Spolehlivost a bezpečnost obou variant závisí na typu výrobku a nelze tvrdit, že například bezdrátové systémy jsou určeny pro nižší rizika. Naopak, poslední modely bezdrátových systémů splňující přísné evropské normy pro EZS jsou na takové kvalitativní úrovni, že za sebou nechávají i řadu klasických systémů.

Výhody klasických systémů

Výrobky jsou většinou levnější než bezdrátové (pokud se nepočítá instalační materiál a práce). Není nutné měnit baterie ve snímačích, je však potřebné provádět preventivní prohlídky systému.

Výhody bezdrátových systémů

Samotná instalace je velmi čistá (s minimem vrtání a sekání) a rychlá (a tedy levná). Výsledný vzhled interiéru není potom ani narušen instalačními lištami. Systémy jsou velice rychle rozšířitelné a lze je i jednoduše odinstalovat (pokud se třeba stěhujete). Samotestující funkce všech součástí systému upozorní na případnou poruchu nebo potřebu výměny baterií.

Montujeme Jablotron

Jsme licencovaní dodavatelé EZS produktů české firmy Jablotron. Nabízíme jejich systémy ochrany majetku i další produkty jako je například dálkové ovládání spotřebičů po telefonu, GSM kamerový dohled atd.

Za vypracování nabídky na míru nic nezaplatíte

Po prohlídce Vašeho objektu Vám připravíme cenovou nabídku, po podpisu smlouvy zpracujeme projektovou dokumentaci a během několika dnů nainstalujeme systém k Vaší plné spokojenosti včetně revizní zprávy.

Máme hodně zkušeností

V oboru systémů pro ochranu majetku podnikáme úspěšně již několik let. Proto i Vy můžete očekávat velkou důkladnost provedení naší dodávky.

Kontaktujte nás.