KP-elektro. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001.

KP elektro > Nabídka > Centrální vysavače Husky

Centrální vysavače Husky

03. 02. 2011

Pro potřeby svých zákazníků, hlavně z řad drobných stavebníků montujeme centrální vysavače světově proslulé značky Husky, která na našem trhu úspěšně působí od r. 1994 a nad ostatními výrobci vede širokou nabídkou 4 generací centrálních vysavačů, od suchého sání až po vysavače s automatickým splachováním do kanalizace.

Výjimečná životnost

Výrobce nyní přichází s ojedinělou doživotní zárukou na vysavačové jednotky a 5-ti letou zárukou na příslušenství. Dlouhou životnost zaručuje celokovové, vysoce odolné provedení, doplněné o motory průmyslové kvality značek AMETEK Lamb a Domel, s nezávislým chlazením (bypass).

Elektronika výrobků je na nejvyšší úrovni a propracovanější modely dokonce přenášejí všechny informace o stavu vysavačové jednotky přímo do rukojeti vysavačové hadice. Komunikace mezi jednotkou a uživatelem při tom probíhá pomocí patentované obousměrné bezdrátové technologie.

Univerzalita

Můžete vysávat nejen prach a nečistoty, ale i vodu.

Výfuk do venkovního prostředí

Centrální vysavače Husky mají výfuky do venkovního prostředí, tím vysávají efektivněji než klasické vysavače, které opakovaně vysávají určité procento částic, které byly zpětně vyfouknuty do vysávaného prostoru. Můžete tak proměnit byt citlivých alergiků v příjemné prostředí.

Pro malé i velké budovy

Firma Husky připravila pro své zákazníky celou řadu agregátů, od nejjednodušších pro malé rodinné domky až po nejvýkonnější agregáty pro velké administrativní budovy a hotely. To vše v provedení suchého i mokrého sání. Na přání zákazníka dokáží naši technici navrhnout nejoptimálnější a nejlevější řešení i s příslušenstvím tak, aby vyhovoval co nejvíce jeho přáním a představám. Neváhejte nás kontaktovat.

Tlumení hluku

Všechny vysavače Husky, doplněné o tlumič hluku Quiet Pro, splňují NV České republiky 148/2006 sb. o ochraně před nepříznivými vlivy hluku. Jinými slovy, váš soused ani nepozná, že právě vysáváte, protože Quiet Pro snižuje hladinu hluku na výfuku z vysavače pod 50 dB.

Katalog nových vysavačů Husky 2013

Prohlédněte si katalog Husky na rok 2013 (formát PDF, velikost 4,8 MB).

Kontaktujte nás. Poradíme Vám.


Reference

Kladenská firma

Instalovali jsme zde agregát na suché sání – WHISPER, který se může pochlubit výkonným motorem a svým tichým provozem.

Rodinný dům – Hřebeč

Instalovali jsme centrální vysavač HUSKY PT3611ENA, pro mokré a suché sání. Celkem 47 m trubních rozvodů a 8 různých typů zásuvek.